Ruhun Seyir Defteri
BANA DAİR

BANA DAİR

Regresyon uzmanı (*), Klinik psikolog, Sosyal Hizmet çalışanı, GNM öğrencisi, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanı.

İzmir Buca Lisesi, 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi, İ.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü Para ve Bankacılık Bölümü Yüksek Lisans, Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmet programlarından mezunum.  İstanbul Kent Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını, “Erken Dönem Uyumsuz Şemaların Psikopatolojisinde Şema Terapisi ve Şefkat Odaklı Terapi” konulu projeyle tamamladım. 

2012’de Sibirya Kurt şamanlarından Cenk Sertdemir ile tanıştım. Ayrıca bir başka şamanik-kozmik tanışmamız da 2015’te Ayşe Nilgün Arıt ile… Aslında başka topraklara ziyaret ya da farklı alanlara adım atmak, hayatımın dönüm noktalarını da yarattı 🙂 Menzil, Nemrut, Çamlıbel, Salkantai-Machu Pichu, Rajastan- Varanasi (Benares), Tuva (Güney Sibirya), Porto- Santiago de Compostela , Urfa-Harran vb.

2006 yılından bu yana R.Şanal Günseli ve Işık Elçi’nin eğitimiyle Kuantum Düşünce Tekniği ve NLP uygulamacısıyım. Radianced Okul’dan 2012 başında mezun olarak, dünya uygulama standartları çerçevesinde regresyon çalışmalarını sürdürüyorum. Yine Radianced Okul’da Hayatlararası Regresyon (Life between Lives) eğitimini tamamladım. Regresyon yöntemi ile ilgili akademik çalışmaları yürüten ve etik kuralları belirleyen EARTh ve SRTA‘nın profesyonel üyelerindenim. Ruhumunseyirdefterine yazılarımla not düşüyorum. SRTA kurucusu Andy Tomlinson’ın editörlüğünü yaptığı Transforming The Eternal Soul ( Ebedi Ruhu Dönüştürmek ) isimli kitabı İngilizceden Türkçeye çevirdim. Sık sık yurt içi ve dışında regresyon çalışmalarıyla ilgili eğitim programlarına katılıyorum. 

2016’da Gilbert Renaud’dan Recall Healing eğitimi aldım.  German New Medicine (GNM- Alman Yeni Tıbbı) öğrencisi ve takipçisiyim. Bu sitenin gönüllü olarak üstlendiğim Türkçe çevirilerini de zaman zaman siteyi ziyaret edip okuyabilirsiniz. Sağlıkta ve iyi olmaya dair bakış açınızı derinden dönüştürebilecek bilgiler var. Fiziksel belirtilerinizi anlamak için, on-line görüşebiliriz. Ancak bunun için lütfen önce whatsapp mesajı yazın veya e-posta gönderin. Aralıklı olarak belli gruplarla bilgilendirme ve paylaşım toplantılarını on-line olarak gerçekleştiriyoruz. Birbirimize sanal ortamda da olsa dokunabilmek, birbirimizi “işitebilmek” güzel…

Rehberlikleri ve destekleri için tüm öğretmen, eğitmen ve rehberlerimin varlıklarına teşekkür ediyorum.

ÖNEMLİ: Bu sitede yayımlanan yazılar ve paylaşımlar, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiç bir tıbbi teşhis, tedavi veya tavsiye niteliği/amacı taşımaz. Merak ettiğiniz pek çok şeyin yanıtını bu sitede bulabilirsiniz. Paylaşmak isterseniz; bu önemli notla birlikte paylaşmanız hem bilgi ve emeğe saygı hem de yararlananları koruyucu uyarı işlevi görecektir.

Daha da önemlisi 🙂 ; hiç bir şekilde cinsiyetçi-ırkçı-etnik kökenci-oncu-buncu vb. şekilde ayırımcı yaklaşımlar içinde olunmaz. Hepimiz değerliyiz ve her şey aramızda kalır.

Görüşmek üzere…

Nermin Uyar

İletişim için tıklayın.

 

(*) Burada belirtilen anlamıyla regresyon, matematik bir kavramı ifade etmemektedir 🙂      

 

 

 

Bir yanıt yazın