Ruhun Seyir Defteri
NEDEN REGRESYON ÇALIŞMASI ?

NEDEN REGRESYON ÇALIŞMASI ?

lucid Regresyon çalışmaları bilinçaltımızın derinlerinde saklı kalmış, bitmemiş işlerin tamamlanmasına ve geçmişten gelen tıkanıklıkları, bu tıkanıklıkların enerji alanımızdaki tortularını temizlemeye yardım ediyor.

Regresyon çalışması ve Geçmiş Yaşam(Yaşantı)Regresyonu;  hafif depresyon, fobiler, kaygı, endişe, açıklanamayan ağrılar, takıntılı düşünceler, ilişki problemleri, tekrarlayan ve sebebi anlaşılamayan olay örüntüsü, ani duygu durum değişimleri, psikosomatik rahatsızlıklar, sık sık “daral gelme-eli ayağı boşanma-kan ter içinde kalma-dalıp gitme-verdiği kararın tam tersine davranma-yaşamanın anlamsız gelmesi” halleri, karmik bağları anlamak ve çözümlemek için ve ayrıca enerji alanının davetsiz enerjilerden temizlenmesi gerektiği durumlarda destekleyici bir çalışma. 

Şimdiki Yaşam Regresyon çalışmasında doğum öncesi anılardan başlayarak özellikle 0-6 yaşsu&ruh dönemindeki bilinçaltı programlamasını yaratan durumlara ve olaylara odaklanıyoruz. Bu yaşamımızın tekrarlayan problemleri, “ben”lik (self) algısının oluştuğu bu yaşlarda tıpkı bir bilgisayar programının “otomatik çalış” komutuyla çalışmaya başlaması gibi harekete geçiyor ve anlaşılamadığında derinleşiyor, kalın kabuklar altına gizlenmiş yaralara dönüşüyor. Şimdiki yaşam regresyon çalışmasıyla işte bu otomatik programın ne olduğunun anlaşılması ve  çözümlenmesi mümkün olabiliyor.

Regresyon çalışması, şimdiki hayatınızda yaşanmış olan taciz, dayak, göçler, travmatik deneyimler, taşınmalar veya sevilen birinin ölümü gibi kişide iz bırakmış olan deneyimlerin, psişemizde kalan tortularını fark etmek ve dönüştürmek için destekleyici.   Atalarımız ve geldiğimiz aileye dair sırlar, ebeveynlerimizden kendimize aktardığımız olumsuz enerji damgaları veya düğümleri… bunu devam ettiren zincirin halkaları…Çocuklarımıza aktarmadan dönüştürülebilir, temizlenebilir.

En önemli katkısı, kişinin şimdi ve burada kendi varoluş gücünü fark etmesine, dolayısıyla yaşamdan hoşnut olmaya, zevk almaya, zorlukları-güçlükleri-kolaylık ve güzellikleri korkusuzca, öz-güvenle ve kendine duyduğu inançla karşılamaya destek olması. Bilinçaltının bizim için özenle kaydettiği dosyaları keşfedip, şimdiki hayatımızdaki etkilerinin izini sürmek hem heyecan verici, hem de sağaltıcı. 

Bu çalışmaların içeriği ve akışı ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak, bu yöntemle tanışmak isterseniz, benim de üyesi bulunduğum EARTh tarafından hazırlanmış ve Türkçe çevirisi de yapılmış olan videoyu bölümler halinde izleyebilirsiniz.

Regresyon çalışmasının ne olmadığını merak ediyorsanız şu yazımı da okuyabilirsiniz.

Bu sitede paylaşılanlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hiç bir şekilde tıbbi teşhis ve/veya tedavi önerisi yerine geçmez. 

Not : www.radianced.com izniyle alıntı yapılmıştır.

 

Bir yanıt yazın