NEDEN REGRESYON TERAPİSİ ?

lucid Regresyon çalışmaları bilinçaltımızın derinlerinde saklı kalmış, bitmemiş işlerin tamamlanmasına ve geçmişten gelen tıkanıklıkları, bu tıkanıklıkların enerji alanımızdaki tortularını temizlemeye yardım ediyor.

Regresyon çalışması ve Geçmiş Yaşam Regresyonu; hafif depresyon, fobiler, kaygı, endişe, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşünceler, ilişki problemleri, tekrarlayan olay örüntüsü, ani duygu durum değişimleri, psikosomatik rahatsızlıklar, sık sık “daral gelme-eli ayağı boşanma-kan ter içinde kalma-dalıp gitme-verdiği kararın tam tersine davranma-yaşamanın anlamsız gelmesi” halleri, karmik bağları anlamak ve çözümlemek için ve ayrıca enerji alanının davetsiz enerjilerden temizlenmesi gerektiği durumlarda destekleyici bir çalışma. 

Şimdiki Yaşam Regresyon çalışmasında doğum öncesi anılardan başlayarak özellikle 0-6 yaşsu&ruh dönemindeki bilinçaltı programlamasını yaratan durumlara ve olaylara odaklanıyoruz. Bu yaşamımızın tekrarlayan problemleri, “ben”lik algısının oluştuğu bu yaşlarda tıpkı bir bilgisayar programının “otomatik çalış” komutuyla çalışmaya başlaması gibi harekete geçiyor ve anlaşılamadığında derinleşiyor, kalın kabuklar altına gizlenmiş yaralara dönüşüyor. Şimdiki yaşam regresyon çalışmasıyla işte bu otomatik programın ne olduğunun anlaşılması ve  çözümlenmesi mümkün olabiliyor.

Regresyon çalışması ile aynı zamanda şimdiki hayatınızda yaşanmış olan taciz, dayak, göçler, travmatik deneyimler, taşınmalar veya sevilen birinin ölümü gibi kişide iz bırakmış olan deneyimleri çözümleyerek, bunların olumsuz izlerini dönüştürmek mümkün. Atalarımız ve geldiğimiz aileye dair sırlar, ebeveynlerimizden kendimize aktardığımız olumsuz enerji damgaları veya düğümleri… bunu devam ettiren zincirin halkaları…Çocuklarımıza aktarmadan dönüştürülebilir, temizlenebilir.

Çalışma sırasında anıların bilinçaltımızdan bilinçli farkındalığımıza gelebilmesi için hafif bir trans hali yeterli oluyor. Kendi içimize, özümüze odaklanıp zihnimizin gündelik olağan  gevezeliğini bu dingin gevşeme haliyle aşabiliyoruz.

Bu çalışmaların içeriği ve akışı ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak, bu yöntemle tanışmak isterseniz,  benim de üyesi bulunduğum EARTh tarafından hazırlanmış ve Türkçe çevirisi de yapılmış olan videoyu bölümler halinde izleyebilirsiniz.

Regresyon terapisinin ne olmadığını merak ediyorsanız şu yazımı da okuyabilirsiniz.

Bu sitede paylaşılanlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hiç bir şekilde tıbbi teşhis ve/veya tedavi yerine geçmez. 

Not : www.radianced.com izniyle alıntı yapılmıştır.

 

Bir cevap yazın