HAYATLAR ARASI REGRESYON ÇALIŞMASI

homeway

Hayatlar arası Regresyon çalışması varlığımızın kesintili sonsuzluğunu anlama, anlamlandırma, farklı bir boyutta deneyimleme olanağı sunuyor.

Kişi; varlığının bizim tanımladığımız anlamdaki geçmiş – şimdi – gelecek noktaları arasındaki birliği, bağlılığı ve bağlantıyı anlıyor. Tüm deneyimler şimdi ve burada  var olan kişinin deneyimi olarak, kendinde birleşiyor… Bir çok kişinin bu çalışmayı “yuvaya dönüş” olarak tanımlamasının en önemli sebebi de bu.

Hayatlar arası Regresyon çalışması daha çok; “ben kimim”, “niçin buradayım”, “hayat amacım ne” “ruh eşim var mı, kim” diye soranlar, kendini bu dünyada yalnız hissedenler ve hayatındaki, ilişkilerindeki zorlukları anlamaya ve çözmeye niyet edenler için çok uygun.  Varlığımızın insani tarafının ötesine geçerek, Yaradan’ın bir parçası olan o muhteşem zenginlikteki değerli varlığa ulaşmak için de ideal!

Bu çalışmayı deneyimlemeden önce olağan koşullarda danışanla geçmiş yaşam veya şimdiki yaşam regresyon çalışması yapılmış olması, iç görü ve anlayış kazanılması, danışanın trans deneyimini belirlemek açısından da gerekli. 

Çalışmanın verimli olabilmesi ve o muhteşem birlik duygusunun deneyimlenebilmesi için, tüm bildiğimiz kavramların ve elbette varsa inatçı egonun, bu yolculuğa çıkarken bir kenarda dinlenmeye bırakılması çok önemli 🙂

Yaklaşık 3 saat süren bu çalışma, özellikle kendini hayatının dönüm noktasında hissedenler, “yapmam gereken bir şey var ama ne olduğunu bilemiyorum, adını koyamıyorum ” diyenler için oldukça aydınlatıcı.

Bu sitedeki yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu çalışma hiç bir şekilde teşhis ve/veya tıbbi tedavi yerine geçmez. 

Not : www.radianced.com dan izinle alıntı yapılmıştır.

Bir cevap yazın