RECALL HEALING (*)

macro-photography-vyacheslav-mishchenko-9Recall Healing; insanı zihin (mind) – beden (biology) – ruh ( spirit) bütünlüğü içinde ele alır. Fiziksel ve biyolojik anlamda insan bedeninde oluşan rahatsızlıkların iyileşme sürecine destek olma yöntemlerindendir. Bu yöntemin uygulanması sırasında her hangi bir ilaç, tarama yöntemi, masaj vb. kullanılmaz.

Bedenin çalışmasını düzenleyen otomatik beynin ilkesi sağ kalmaya devam etmektir. Zihinsel çatışmalarımız yaşamımız için tehlike yarattığında otomatik beyin devreye girer ve çatışma konusu olan duygu-düşünce-inanç kalıplarını bilinçaltına iter. Bedende ise çatışmayı çözmeye yarayacak bir iz kaydı oluşturur.
Zihinsel çatışma çözümlenmediğinde ve yaşam süresince her hangi bir durumda yeniden tetiklendiğinde, bu çatışmanın çözümlenebilmesi için gereken dikkati çekmek için son alarm zili olarak bedende hastalık ortaya çıkar. Bu hastalık ya da rahatsızlık, içsel – zihinsel çatışmalarımızın içeriğine dair ip ucu verircesine tam olarak ilgili organlarda – dokularda – enzimlerde açığa çıkar. Rahatsızlığın belirtileri genel olarak, bedenin kendini tamir sürecinin göstergeleridir. İyileşmeye giden yol da bu dili anlamaktan geçer.
Recall Healing uygulamacısı olarak sadece kendimiz değil, aile ağacımızdan gelen etkilerin de yaşamamızı yönlendirdiğinin farkındayız. Bu nedenle çalışmalara detaylı bir soru – cevap adımıyla başlar, yine doğru sorularla ilerleriz.
Recall Healing yaklaşımında günümüz bilimsel çalışmaların ( biyoloji, nöroloji, fizyoloji, psikoloji, biyokimya, moleküler biyoloji, epigenetik, genealoji, noetik) son bulguları, araştırma sonuçları dikkate alınmakta ve tıbbi uygulamaların yanısıra iyileşmeye destek olunması amaçlanmaktadır.
Her tür tedavi ve iyileşme sürecinde olduğu gibi, bu yöntemde de danışanların iyileşme niyeti ve işbirliği olumlu sonuçlara ulaşmayı sağlar. Sağlık sorunları ile ilgili içinde bulundukları tıbbi protokollerini takip etmek ve hekimleriyle iş birliği içinde olmak, kişilerin tamamen kendi bireysel sorumluluğundadır.
Bilinçdışımızda yer alan düşünsel-duygusal çatışmalarımızın bedenimizde rahatsızlık olarak (skolyozdan MS’e, obeziteden alerjilere, çeşitli fıtıklardan sık sık düşüp kırık/çıkık oluşturmaya, anemiden lenfomaya, tiklerden kansere, romatizmadan tiroid bozukluklarına, vitiligodan vertigoya farklı bir dolu rahatsızlık (dis-ease)) açığa çıktığı durumlar için bu çalışma ile bedenimizin dilini dinleyip anlamayı öğreniriz. Bu dili öğrendiğimizde bedenimizin kendisini nasıl iyileştiriyor olduğunu veya iyileştirebileceğini fark ederiz. Bedenimiz bu yeteneğe sahip ve kullanmakta da çok becerikli. Recall Healing  ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler bana yazabilir  veya aşağıdaki bağlantılarda gezinebilirler.
 
Paylaşılan tüm bilgiler, tamamen bilgilendirme ve farkındalık amaçlı olup, hiç bir şekilde tıbbi tedavi yerine geçmez.
 
İyilikte ve güzellikte kalın, sevgiyle kalın…
  
(*) Recall Healing: İyileşmeyi – şifayı hatırlamak – geri çağırmak
https://www.facebook.com/RecallHealingTurkiye/
http://www.recallhealing.com/
http://learninggnm.com/home.html
 

RECALL HEALING (*)” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın