ÖZGÜRCE SAĞLIKTA OLMAK

macro-photography-vyacheslav-mishchenko-9Bedensel rahatsızlıklarımız, aynı anda zihin-beyin-organ (doku) düzeyinde  yaşanan bir biyolojik çatışma ve/veya çatışma çözümü programıyla bağlantılıdır.  Biyolojik çatışma durumundan kastımız, evrim sürecinde organizmamızın edindiği tüm hücresel deneyim bilgisine göre beynimizin değerlendirip sonuca vardığı, hani çok bilinen “savaş-kaç-donup kal” komutlarından birine uygun olarak verdiği tepkiyle sonuçlanan beklenmedik bir yaşantımızdır. Hayvanlar dünyasında bu tepkiler silkelenerek, titreyerek, uluyarak, savaşarak, saklanarak, kaçmak için uzun süre hızlı koşarak veya ölü taklidi yaparak beden üzerinden atılır. Biz insanlar bunları yapamıyoruz ve bu beklenmedik stres durumunun izleri bedenimizde kalıyor. Bu stres durumunda yaşadığımız duygular da, biyolojik özel programlarımızı harekete geçiriyor. Her rahatsızlığın biyolojik olarak özel ve özgün bir anlamı vardır. Bu anlamı sorgulamak, belirtilerimizi değerlendirirken bizi korkudan özgürleştirir. Bedenimizin doğasına  güvenebiliriz. Sağlıkta olduğumuzu ya da bir çatışmamızı çözmüş ve iyileşiyor olduğumuzu anlamak, bizi bedenimizin bilgeliğiyle uyumlu hale getirir. Korkudan özgürleşir ve sağlıklı yaşamaya devam edebiliriz.

Rahatsızlığın belirtileri genel olarak, bedenin kendini tamir sürecinin göstergeleridir. Bu bir soğuk algınlığı, bedenin bir bölgesinde titremeler, ciltte görülen rahatsızlıklar, kalp ve damar sorunları, tansiyon düzensizlikleri, tiroit rahatsızlıkları vb. şeklinde yaşanabilir. Bedenimizin dile gelmesidir “rahatsızlık belirtileri”. Bu dili anlamak da iyileşmeye destek oluyor. İster regresyon çalışmaları ile ister diğer çalışmalarla, sağlıkta olma halinizi destekleyebilirsiniz.
Her tür tedavi ve iyileşme sürecinde olduğu gibi, bedenimizin dilini anlamak da  iyileşme niyeti ve bedenle işbirliği ile olumlu sonuçlara ulaşmayı sağlar.
 
“Psişe, beyin ve beden arasındaki fark tamamen akademiktir ve gerçekte, onların hepsi birdir.”
Dr. Ryke Geerd Hamer
” Hastalıklar” doğanın bir hatası değildir. Bunun yerine, organizmayı beklenmedik strese karşı desteklemeye yönelik olarak, doğanın yarattığı Anlamlı  Biyolojik Özel Programlardır“. 
Dr. Ryke Geerd Hamer
 
 
Sağlık sorunları ile ilgili içinde bulundukları tıbbi protokollerini takip etmek ve hekimleriyle iş birliği içinde olmak, tamamen kişilerin kendi bireysel sorumluluğundadır. Paylaşılan tüm bilgiler,  bilgilendirme ve farkındalık amaçlı olup, hiç bir şekilde tıbbi teşhis ve/veya tedavi ya da tedavi önerisi yerine geçmez.
 
İyilikte ve güzellikte kalın, sevgiyle kalın…

Avusturya – 20-22 Eylül 2019 German New Medicine World Conference
     
 
        https://learninggnm.com/home.html
https://learninggnm.com/SBS/extdocs/Explore_Article_-_Turkish.pdf 
https://learninggnm.com/documents/translations.html 

Bir yorum

Bir cevap yazın