SAĞLIKTA OLMAK ve KORKUDAN ÖZGÜRLEŞMEK

macro-photography-vyacheslav-mishchenko-9Bedensel rahatsızlıklarımız, zihin-beyin-organ (doku) düzeyinde aynı anda yaşanan bir çatışma ve/veya çatışma çözümü programıyla bağlantılıdır. Her rahatsızlığın biyolojik olarak özel ve özgün bir anlamı vardır. Bu anlamı sorgulamak, belirtilerimizi değerlendirirken bizi korkudan özgürleştirir. Bedenimizin doğal olarak ne kadar akıllı olduğunu fark ederiz. Sağlıkta olduğumuzu, iyileşiyor olduğumuzu anlamak, bizi bedenimizin bilgeliğiyle uyumlu hale getirir. Bilgelikle yaşamaya devam ederiz.

Rahatsızlığın belirtileri genel olarak, bedenin kendini tamir sürecinin göstergeleridir. İyileşmeye giden yol da bu dili anlamaktan geçer. İster regresyon çalışmaları ile ister diğer çalışmalarla, sağlıkta olma halinizi destekleyebilirsiniz.
Her tür tedavi ve iyileşme sürecinde olduğu gibi, bedenimizin dilini anlamak da  iyileşme niyeti ve bedenle işbirliği ile olumlu sonuçlara ulaşmayı sağlar.
 
Sağlık sorunları ile ilgili içinde bulundukları tıbbi protokollerini takip etmek ve hekimleriyle iş birliği içinde olmak, tamamen kişilerin kendi bireysel sorumluluğundadır. Paylaşılan tüm bilgiler,  bilgilendirme ve farkındalık amaçlı olup, hiç bir şekilde tıbbi teşhis ve/veya tedavi yerine geçmez.
 
İyilikte ve güzellikte kalın, sevgiyle kalın…

Avusturya – 20-22 Eylül 2019 GNM World Conference
  
 
  https://learninggnm.com/SBS/extdocs/Explore_Article_-_Turkish.pdf
https://learninggnm.com/documents/other_languages.html
 
 

SAĞLIKTA OLMAK ve KORKUDAN ÖZGÜRLEŞMEK” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın