SAĞLIKTA OLMAK ve KORKUDAN ÖZGÜRLEŞMEK

macro-photography-vyacheslav-mishchenko-9Bedensel rahatsızlıklarımız, zihin-beyin-organ (doku) düzeyinde aynı anda yaşanan bir biyolojik çatışma ve/veya çatışma çözümü programıyla bağlantılıdır.  Biyolojik çatışma durumundan kastımız, evrim sürecinde organizmamızın edindiği tüm hücresel deneyim bilgisine göre beynimizin değerlendirip sonuca vardığı, hani çok bilinen “savaş-kaç-donup kal” modlarından birine uygun olarak verdiği tepkiyle sonuçlanan beklenmedik bir yaşantımızdır. Hayvanlar dünyasında bu tepkiler silkelenerek, titreyerek, uluyarak, savaşarak, saklanarak, kaçmak için uzun süre hızlı koşarak veya ölü taklidi yaparak beden üzerinden atılır. Biz insanlar bunları yapamıyoruz ve bu beklenmedik stres durumunun izleri bedenimizde kalıyor. Her rahatsızlığın biyolojik olarak özel ve özgün bir anlamı vardır. Bu anlamı sorgulamak, belirtilerimizi değerlendirirken bizi korkudan özgürleştirir. Bedenimizin doğal olarak ne kadar akıllı olduğunu fark ederiz. Sağlıkta olduğumuzu, iyileşiyor olduğumuzu anlamak, bizi bedenimizin bilgeliğiyle uyumlu hale getirir. Bilgelikle yaşamaya devam ederiz.

Rahatsızlığın belirtileri genel olarak, bedenin kendini tamir sürecinin göstergeleridir. Bu bir soğuk algınlığı, bedenin bir bölgesinde titremeler, ciltte görülen rahatsızlıklar, kalp ve damar sorunları, tansiyon düzensizlikleri, tiroid rahatsızlıkları vb. şeklinde yaşanabilir. İyileşmeye destek olmaya giden yolu da, bedenin bu dilini anlamak kolaylaştırıyor. İster regresyon çalışmaları ile ister diğer çalışmalarla, sağlıkta olma halinizi destekleyebilirsiniz.
Her tür tedavi ve iyileşme sürecinde olduğu gibi, bedenimizin dilini anlamak da  iyileşme niyeti ve bedenle işbirliği ile olumlu sonuçlara ulaşmayı sağlar.
 
“Psişe, beyin ve beden arasındaki fark tamamen akademiktir. Gerçekte onlar birdir.” – Dr. Ryke Geerd Hamer
 
Sağlık sorunları ile ilgili içinde bulundukları tıbbi protokollerini takip etmek ve hekimleriyle iş birliği içinde olmak, tamamen kişilerin kendi bireysel sorumluluğundadır. Paylaşılan tüm bilgiler,  bilgilendirme ve farkındalık amaçlı olup, hiç bir şekilde tıbbi teşhis ve/veya tedavi, tedavi önerisi yerine geçmez.
 
İyilikte ve güzellikte kalın, sevgiyle kalın…

Avusturya – 20-22 Eylül 2019 GNM World Conference
  
 
  https://learninggnm.com/home.html
https://learninggnm.com/SBS/extdocs/Explore_Article_-_Turkish.pdf 
https://learninggnm.com/documents/translations.html 

SAĞLIKTA OLMAK ve KORKUDAN ÖZGÜRLEŞMEK” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın