RECALL HEALING (*)

macro-photography-vyacheslav-mishchenko-9Recall Healing; insanı zihin (mind) – beden (biology) – ruh ( spirit) bütünlüğü içinde ele alır. Fiziksel ve biyolojik anlamda insan bedeninde oluşan rahatsızlıkların iyileşme sürecine destek olma yöntemlerindendir. Bu yöntemin uygulanması sırasında her hangi bir ilaç, tarama yöntemi, masaj vb. kullanılmaz.
Bedenin çalışmasını düzenleyen otomatik beynin ilkesi sağ kalmaya devam etmektir. Zihinsel çatışmalarımız yaşamımız için tehlike yarattığında otomatik beyin devreye girer ve çatışma konusu olan duygu-düşünce-inanç kalıplarını bilinçaltına iter. Bedende ise çatışmayı çözmeye yarayacak bir iz kaydı oluşturur.
Zihinsel çatışma çözümlenmediğinde ve yaşam süresince her hangi bir durumda yeniden tetiklendiğinde, bu çatışmanın çözümlenebilmesi için gereken dikkati çekmek için son alarm zili olarak bedende hastalık ortaya çıkar. Bu hastalık ya da rahatsızlık, içsel – zihinsel çatışmalarımızın içeriğine dair ip ucu verircesine tam olarak ilgili organlarda – dokularda – enzimlerde açığa çıkar. İyileşmeye giden yol da bu dili anlamaktan geçer.
Recall Healing uygulamacısı olarak sadece kendimiz değil, aile ağacımızdan gelen etkilerin de yaşamamızı yönlendirdiğinin farkındayız. Bu nedenle çalışmalara detaylı bir soru – cevap adımıyla başlar, yine doğru sorularla ilerleriz.
Recall Healing yaklaşımında günümüz bilim çalışmalarının – biyoloji, nöroloji, fizyoloji, psikoloji, biyokimya, moleküler biyoloji, epigenetik, genealoji, noetik – son bulguları, araştırma sonuçları dikkate alınmakta ve tıbbi uygulamaların yanısıra iyileşmeye destek olunması amaçlanmaktadır.
Her tür tedavi ve iyileşme sürecinde olduğu gibi, bu yöntemde de danışanların iyileşme niyeti ve işbirliği olumlu sonuçlara ulaşmayı sağlar. Kesinlikle tıbbi tedavi yerine geçmez.
Bilinçdışımızda yer alan düşünsel-duygusal çatışmalarımızın bedenimizde rahatsızlık olarak       (skolyozdan MS’e, obeziteden alerjilere, çeşitli fıtıklardan sık sık düşüp kırık/çıkık oluşturmaya, anemiden lenfomaya, tiklerden kansere, vitiligodan vertigoya farklı bir dolu rahatsızlık – dis-ease ) açığa çıktığı durumlar için Recall Healing çalışması ile yeniden iyi-sağlıklı halimize geri dönebiliriz. Bedenimiz bu yeteneğe sahip ve kullanmakta da çok becerikli. Recall Healing  ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler bana yazabilir  veya aşağıdaki bağlantılarda gezinebilirler.İyilikte ve güzellikte kalın, sevgiyle kalın…
https://youtu.be/fEjsy1pWPXc
https://www.facebook.com/RecallHealingTurkiye/    
http://www.recallhealing.com/
https://www.newmedicine.ca/
http://bioreprogramming.net/modalities/total-biology/
 

  1 comment for “RECALL HEALING (*)

  1. Neslihan Ergonen
    29 Kasım 2015 at 14:16

    Merhaba,
    Regresyon seanslarınızı nerede yaptığınızı ve seans ücretlerinizi öğrenebilir miyim lütfen.
    Teşekkürler…

Bir Cevap Yazın